برکات نام برند محصولات سالم و طبیعی ماست. تمامی محصولاتی که تحت این نام تولید و عرضه می شوند همگی ارگانیک ، سالم و طبیعی هستند.

چرا برکات ؟

عوارض استفاده از محصولات شیمیایی و غیرطبیعی بر همه آشکار است. به همین جهت استفاده از محصولات برکات که به صورت طبیعی و سالم تهیه می شوند توصیه می شود.

عسل طبیعی برکات

برند برکات معتبر است !

این برند متعلق به شرکت آوا تجارت برکت آسمانی است و تمامی محصولات با بالاترین کیفیت ممکن تولید می شوند.

همچنین دارای مجوز از سازمان جهاد کشاورزی و زیر نظر و توصیه ی اطبای طب ایرانی اسلامی می باشد.

چه محصولاتی را برکات ارگانیک می داند؟

بنابر تعریف سازمان غذا و داروی آمریکا محصول ارگانیک بدون دخالت هرگونه ماده‌ی شیمیایی و روش‌های مصنوعی (مانند دست‌کاری ژنتیکی) تولید شود.

گیاهان خوراکی ارگانیک بدون استفاده از مواد شیمیایی تولید می‌شوند. برای مقابله با آفت‌ها در پرورش گیاهان از روش‌های طبیعی استفاده می‌شود. تنها استفاده از کودهای طبیعی مجاز است و از نگهدارنده‌ برای افزایش عمر محصول استفاده نمی‌شود. (محصولات برکات نیز چنین است )

گوشت و محصولات دامی ارگانیک از دام‌هایی تولید می‌شوند که در شرایط طبیعی و با عادت‌های طبیعی دام پرورش یافته‌اند. دام‌ها با خوراک ارگانیک، در مکانی تمیز و با امکان دسترسی به فضای باز پرورش می‌یابند و به آنها هورمون و آنتی‌بیوتیک داده نمی‌شود.

محصولات برکات

دغدغه برکات ، حفظ سلامت جامعه

تماس درازمدت افراد با انواع آفت‌کش ، آثار منفی زیادی بر سلامتی افراد می‌گذارد که ممکن است احتمال ابتلا به بیماری‌هایی مانند سرطان را افزایش بدهد. حتی ممکن است مواد به‌جا‌مانده به خانه منتقل شود و اعضای خانواده را هم تحت‌تأثیر قرار دهد!

مهم‌تر از همه اینکه جلوگیری از دست‌کاری‌های ژنتیکی و استفاده از مواد شیمیایی در راستای حفظ سلامت فردی و سلامت زمین، برای بقای نسل‌های آینده کمک چشمگیری خواهد کرد.

چطور محصولات ارگانیک را بشناسیم؟

این روزها از نام «ارگانیک» سوءاستفاده‌های زیادی می‌شود. در دسته‌ی محصولات طبیعی و سالم محصولات مختلفی با شرایط مختلفی تولید و عرضه می‌شوند که به‌تمامی ارگانیک نیستند و درعین‌حال به‌ تمامی صنعتی هم نیستند.

این محصولات معمولا در طبقه‌های گوناگون مانند محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک عرضه ‌می‌شوند. فقط محصولاتی به عنوان ارگانیک شناخته می‌شوند که مراحل بازرسی و نظارت را از طرف سازمان‌های مربوطه گذرانده و گواهی ارگانیک دریافت کرده باشند.

برند برکات به شما اطمینان می دهد که محصولاتی سالم و ارگانیک را داشته باشید.

برخی از محصولات برکات